Wednesday 13 zavítá s jeho Astro-Psycho European Tour i do Prahy

Pokud si myslíte, že Halloweenem končí čas strašení a kostýmů, tak jste na omylu. Začátkem listopadu se můžeme těšit na další nálož. Až z USA nám ji přiveze známý nadšenec béčkových hororů Wednesday 13, který se 4. listopadu představí se svými kumpány v pražském klubu Futurum. To si přece nemůžeme nechat ujít!

Headline foto: Officialwednesday13.com

Kdo zná Wednesday 13, bude nejspíše už hodně otrkaný ohledně podivností provázejících tento projekt. Aneb Joseph Poole není zrovna jednoduchý případ. Od pána, který jako své povolání uvádí „motherfucker“, ujíždí na béčkových hororech, je autorem několika potrhlých show typu Weirdo a go go a spoluautor komiksu Thirteen dead kids, to zkrátka není možné čekat.

Ovšem všechny tyto úchylky a neúchylky se promítají do celé atmosféry, která W13 provází. Už kapela Murderdolls (kde stál po boku Wednesdaye známý Joye Jordison ze Slipknot) napovídala, že to tihle chlápci umí pěkně roztočit a Wednesday 13 se od klasických nápadů Murderdolls nijak neodchyluje. Se svým debutem Transylvania 90210: Songs of Death, Dying and the Dead se vplížil do prostorů mnoha klubů po celém světě a druhé album Fang bang se setkalo s nemenším úspěchem. Následovalo temnější Skeletons, z něhož bylo mnoho fanoušků překvapeno, nicméně deska Calling All Corpses hrdě zahlásila, že je vše opět při starém a od této linky se neodchýlilo ani chytlavé EP Spook and destroy. Předminulý rok k nám zavítal představit album Dixie Dead, které sklízelo u fanoušků poměrně velký úspěch, a ani tentokrát k nám W13 nepřijede s prázdnou. AstroPsycho European Tour totiž už názvem napovídá, že to bude opět pořádný odvaz – nejen že Evropě konečně ukáže nejnovější desku Monsters of the Universe: Come out and Plague, ale můžeme se těšit i na další libůstky.

Role předkapely se zhostí berlínští Circus Rhapsody.

Kromě klasické vstupenky, která je k dostání jako e-ticket za 520 Kč na stránkách pořadatele Obscure.cz, si můžete opatřit i velice oblíbený balíček Meet and Greet, pomocí něhož se osobně potkáte s kapelou, poslechnete si zvukovou zkoušku, dostanete oficiální tričko tour nebo si uděláte nějaké líbivé obrázky. V neposlední řadě si můžete nechat podepsat cokoli, co se vám nebo kapele zlíbí. Tento balíček je k dostání za 113 $ na oficiálních stránkách Wednesday 13.

AstroPsycho European Tour, listopad 2015:

1 – Luxor – Cologne, Germany

2 – Logo – Hamburg, Germany

3 – Magnet – Berlin, Germany

4 Futurum Club Prague, Czech Republic

5 – Chelsea – Bezirk Ottakring, Austria

6 – Rock’n’Roll Arena – Romagnano Sesia, Italy

7 – Colony Club – Brescia, Italy

9 – Strom – Munich, Germany

11 – Extase – Tilburg, Netherlands

12 – Le Divan Du Monde – Paris, France

Více z LaCultury...

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*