Studentfest 2017 začne již brzy

Studentfest je největší studentský klubový festival v České republice. Již osmý ročník proběhne od 5.do 12. dubna 2017. Na devíti scénách plných hudby vystoupí přes sedmdesát umělců. Těšit se můžete i na přednášky, diskuze, výstavy, autoská čtení, workshopy, promítání, akční malbu, performance nebo divadlo.

Tenhle festival je oslavou mládí, nespoutanosti a studentské pospolitosti. Vůbec nezáleží na tom, jestli je student na pódiu nebo pod ním. Každoročně se účastní tisíce návštevníků. Základním bodem programu je festivalová hudební noc, kde se na mnoha scénách počas jednoho večera představí desítky mladých kapel.

Festival nabízí i několikadenní doprovodní program. Můžete se zúčastniť různých debat (například debaty s modelkami o riziku modelingu) nebo blešáku. Na workshopech se naučíte, jak si vyrobit plátěnku nebo press kit, poslechnete si přednášky na témata food wasting, bitcoin, low budget traveling, podíváte se na krátké studentské filmy a poznáte nové lidi na studentské seznamce.

Kompletní program najdete na http://www.studentfest.cz/?sekce=program.

Vstupenky:

Předprodej: do 26 let: 120 CZK / ostatní: 220 CZK                                                                                                                   Předprodej na Goout.cz a na baru v Rock Café

Vstup: na místě, do 26 let: 150 CZK / ostatní: 250 CZK

Zdroj obrázku: studentfest.cz

Rate this post

Více z LaCultury...

"Nikdy nejsi moc starý na to, abys mohl začít znovu snít nebo se vydat za dalším cílem." C.S. Lewis