OLI ALCHEMY vystoupí v Praze již v červnu

Světově proslulý francouzsko-španělský dablér, spisovatel, herec a zpěvák Olivier Herran již v červnu vystoupí v Praze se svým hudebním projektem  OLI ALCHEMY. Nenechte si ujít jeho koncert, který je součástí turné s názvem „Dreams“ (Sny) a který vás vezme do světa fantazie. Jak už název turné napovídá, hlavním poselstvím je následování svých snů.

Olivier se při psaní textů inspiruje díly svého oblíbeného spisovatele Paulem Coelhem a v hudbě propojuje gregoriánske chorály a moderní žánry s elektronickými a kytarovými prvky, čímž vytvořil nezaměnitelný a originální hudební styl.  Mezi jeho najznámější hity patří třeba Quero sonar (Chci snít), hypnotický Butterfly nebo energetická písnička Time.

Zdroj:youtube.com

Olivier ale nepřijede sám, společně s ním vystoupí i další členové OLI ALCHEMY: Vuk Dimitrijevic, který hraje na elektrickou kytaru, Omar Ramiro hrající na bicí a bass kytarista Ynnon Tal. O zvuk se postará zvukový inženýr Daniel Susperreguy.

Uvidíte je 8.6.2018 v pražském Paláci Akropolis, kde se zastaví v rámci svého evropského turné, na kterém představí své nové album „Dreams.“ Nezmeškejte tenhle jedinečný koncert a přijedte si poslechnout nádhernou hudbu a snít!

Lístky na koncert jsou nyní dostupné na www.goout.net.

Zdroj obrázku: palacakropolis.cz

Více z LaCultury...

"Nikdy nejsi moc starý na to, abys mohl začít znovu snít nebo se vydat za dalším cílem." C.S. Lewis