Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Streep s Bullock ve víru marketingu

www.ivillage.com

V zatím nepojmenované komedii, která se bude točit okolo tří žen, si zahrají veteránka Hollywoodu a jedna z nejpopulárnějších hereček filmového světa Meryl Streep a Oscarem čerstvě ověnčená Sandra Bullock. Do party se ještě přidá Oprah Winfrey, která je v Americe populární díky své talk show.

Děj by měl mapovat proplouvání hrdinek skrz nástrahy marketingového světa, médií a teleshoppingu. Scénář by měl být hotov v lednu příštího roku a natáčet se začne ihned poté. A kdo usedne na režisérskou židli? Michael Patrick King, který má za sebou snesitelný celovečerní film Sex ve městě a méně snesitelný Sex ve městě 2.

King jako režisér i scénárista vzbuzuje nedůvěru, na druhou stranu Meryl je tak trochu zárukou kvality a Sandra po triumfu v Kodak Theatre taky začala dostávat pořádné scénáře. V roce 2012 ji uvidíme v dramatu s Tomem Hanksem Extremely Loud and Incredibly Close režiséra Stephena Daldryho (oscarové filmy Předčítač nebo Hodiny) a ve sci-fi dramatu Alfonse Cuaróna (Potomci lidí, Harry Potter a vězeň z Azkabanu) Gravity o ženě, která se po nehodě ve vesmíru snaží dostat zpátky na Zemi.

David Bulawa

Obyčejný, snad milý student z Ostravy s multi-rozsahem zájmů. Čeká mne studium kulturně-politické geografie a biologie na Ostravské univerzitě, které bych chtěl více usměrňovat k asijským nejen lingvistickým vědám. Miluji Japonsko, v poslední době i Koreu, Taiwan, Čínu i jiné země jihovýchodní Asie. Miluji hudbu, jak západní tak východní - nalézt v mém ipodu poslední hit Nelly Furtado nebo Kobukura není tedy výjimečný jev. Miluji filmy, jsem závislý na CSFD, a taktéž bedlivě sleduji a kritizuji západní a východní kinematografii. Miluji zvířata - a to většinou ne ta moc oblíbená. Proto mi vadí, když někdo nazve delfíny rybami nebo napíše ve slově medúza kroužkované u. Díky příležitosti přispívat na LaCultuře vás budu chtít seznámit s u nás neoprávněně opomíjenými kulturními střípky daleké Asie.

More Posts