Redakce

LaCultura.cz je nekomerční projekt zajímající se o kulturní dění v České republice, fungující od roku 2010.

V současnosti zde najdete např. recenze knih, které vycházejí vždy od pátku do neděle. Máme ale přinášíme také novinky ze světa filmu a hudby i jiných zákoutí umění a nabízíme prostor všem, kterým je blízká kultura i kreativní psaní. La Cultura je naším koníčkem, nikoli naším povoláním.

Pokud se chcete zapojit do našeho týmu, nezáleží na tom, kolik je Vám let, kde bydlíte nebo jaké máte vzdělání. Stejnou měrou vítáme náctileté nadšence, zvídavé studenty, třicátníky hledající myšlenkový odpočinek od výdělečné rachoty, čtyřicátníky a starší zájemce hledající příchuť něčeho nového.

O čem budete psát? Inu, to je na vás – nemusíte si vybrat jen jednu rubriku, nemusíte si zvolit jediný žánr a dokonce nemáme stanovené ani normy či počty měsíčních příspěvků. Nemusíte vstávat na ranní briefing nebo se účast večerních videokonferencí. Pravda, nikdo z nás nepobírá finanční honorář. Máme ale jiné výhody.  

Pokud se chcete do redakce zapojit, kontaktujte vedení webu.

MOMENTÁLNĚ HLEDÁME SPRÁVCE WEBU, KTERÝ BUDE MÍT NA STAROSTI UDRŽOVÁNÍ AKTUALIZOVANÉHO SYSTÉMU WORDPRESS, PROPOJENÍ WEBU S FB, VYTVÁŘENÍ BANERŮ APOD.

ISSN: 1804-0144

Na webu LaCultura.cz se podílejí:

Vedení webu

Bc. Renata Dorňáková (renata.dornakova(at)lacultura.cz)

 

Redaktoři

Jana Mišúnová

Filip Šimeček

Václav Okapa

Jan Dudáš

Michal Kukla

Daniel Voňka

Josef Sádecký

Korektura:

Karolína Charvátová

Správa instagramu

Simona Irlbeková