Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Únorový Factory Fashion Market dokáže, že móda je umění

Podtitulek akce zní „Fashion is Art!“, návštěvníci se ale mohou těšit nejenom na pestrou nabídku originálních oděvů, módních doplňků a šperků, ale i na zábavu v podobě módních přehlídek, Lovemusic Positive Party, tanečních vystoupení, sladkých zázraků od Kokina a stále otevřeného baru. Vstup na akci je zcela zdarma.

Fashion is Art!

Oproti minulým dílům Factory Fashion Marketu se zde návštěvník bude moci setkat s dosud nebývalým množstvím neokoukaných slovenských tvůrců. Že i na Slovensku vznikají velmi zajímavé věci, dokážou značky LU:KA Fashion, Maka Gallik, RudaKitana, Melly, Zzuzzi nebo slovenské stálice Retart a ADELL. Vůbec poprvé se v Brně představí královohradecká značka ATOMRAT, která je velmi oblíbená díky své streetwearové módě kompletně šité v Česku.

„Byli bychom rádi, kdyby Factory Fashion Market přispěl k vnímání módy jako umění a nikoliv jako nutného a povrchního zla“, komentuje podtitulek akce Fashion is Art! organizátorka Kateřina Pletichová z módní značky Lovemusic. „Móda je skvělý způsob, jak se výtvarně vyjádřit, který je dostupný naprosto pro každého. Rozvíjení osobitého módního stylu zároveň obohacuje sebevědomí, vizuální představivost, hravost a v neposlední řadě komunikaci s lidmi. Ostatně i samotný Factory Fashion Market se dá vnímat stejně dobře jako trh i jako výstavní galerie s poněkud nevšedními exponáty.“

Factory Fashion Market organizuje nezávislá módní značka Lovemusic. Potrvá tři dny od pátku 17. února až do neděle 19. února, místem konání je Stadec na Kounicově 22, Brno.

Otevírací doba:

Pá 17. 2.: 14:00 – 22:00
So 18. 2.: 10:00 – 22:00
Ne 19. 2.: 10:00 – 17:00

TZ