9. 9. ’09: dvě nová česká alba

Kapela Rybičky 48 přišla s novou deskou Viva la Revolución, kde se snažila polovinou skladeb navázat na svá předchozí alba, druhou částí se ubrat jiným směrem. Společně s českou pop-punkovou jedničkou připravila pro české posluchače novinku i jejich němečtí koncertní partneři Green Frog Feet. Album vydali ke svému desetiletému výročí a jmenuje se On Top Of The Bottom.

Rybičky48 (zdroj: rybicky48.cz)
Rybičky48 (zdroj: rybicky48.cz)

Hosty na desce Viva la Revolución od Kuby, Petra a Ondry z Rybiček 48 se stal Michal David, Bára Zemanová, kytarista Honza Štrup, ale také cellista Jaroslav Olin Nejezchleba známý z kapel Njorek, ETC s Vladimírem Mišíkem nebo Blues Session, který si zahostoval v polovině alba ve skladbě Tak To Je (Jendova). Pravděpodobně nebude nikdo z nich chybět ani na křtu CD v Abatonu, který proběhne 10. 10.

Středu 9. 9. si vybrala i skupina Vypsaná fixa – ta pro nás připravila album Klenot. Nechce-li se Vám chodit do Vašeho oblíbeného krámku a platit za něj, máte možnost si ho hned a zdarma stáhnou a poslechnout na http://www.t-music.cz/special/vypsana-fixa/. Celé album má 88MB a pokud se Vám bude líbit, můžete za něj zaplatit buď přes SMS nebo kartou. Cena záleží jenom na Vás.. Já přispěl 130,- Kč, trumfnete to?

Rate this post

Více z LaCultury...

Jeden z autorů projektu LaCultura.cz, který stojí spíše v pozadí, snaží se pro Vás najít nové funkce a "fičurky" a stará se o to, aby stránky fungovaly, jak mají.