Rebelující rapper Eminem přináší nové album

Původně mělo toto album vyjít již minulý rok, a to pod názvem Relapse 2, ale Eminem nakonec přehodnotil svoje plány, desku z části ještě přepracoval a mimo jiné změnil i název. Celkem deska nabídne včetně bonusu sedmnáct písní a do života ji uvádí hitovka Not Afraid. Tuto píseň Eminem fanouškům naservíroval již koncem dubna a zaznamenal s ní velmi pozitivní reakce nejen za oceánem, ale též v Evropě. Ještě větší nadšení však zavládlo, když tento rapper zveřejnil, že nové album Recovery přinese i několik ojedinělých kolaborací.

Eminem, zdroj: Universal Music
Eminem, zdroj: Universal Music

To, že na albu bude ke slyšení Lil Wayne, není zas až tak překvapující. Ale to, že se ke spolupráci s Eminemem nechaly přemluvit zpěvačky Pink a Rihanna, je informace, která slibuje opravdovou senzaci a dozajista obrovský úspěch. Kromě toho si čerstvě tmavovlasý rapper opět pohrál se samply, takže v písni No Love uslyšíme hlavní motiv velkého hitu Haddawaye What Is Love a v Going Through Changes. Eminem dokonce vykousal části hitu Black Sabbath s názvem Changes.

Na celou produkci desky opět dohlížel i věhlasný Dr. Dre, což jí dodává nejen punc naprosté profesionality, ale mělo by se jednat opět o zaručený kasovní trhák.

TZ

Rate this post

Více z LaCultury...