Právě vychází nová deska Vladivojny La Chia – Šraf

Pro naše čtenáře věnuje Vladivojna píseň z nového alba Šraf zdarma. Můžete si jí stáhnout zde.

V současné době je pro hudebníky velmi těžké zafinancovat své projekty, proto i Vladivojna přijala nabídku od úspěšného serveru Hithit.cz, který pomáhá umělcům, aby oslovila své fanoušky s prosbou o pomoc, protože si své album celé financuje sama. Zpěvačka tak svým fanouškům nabízí exkluzivní odměny a dárky. Album šraf vychází nyní prozatím v elektronické podobě (můžete jej zakoupit či poslechnout zde: www.clickmusic.cz)

Vladivojna: Desku bych ráda vydala i fyzicky, ale i přes zdánlivou jednoduchost vzniku to pro mě samotnou není jednoduché ufinancovat, proto jsem se obrátila na server Hithit.

Video Vladivojny pro Hithit je uvedeno zde.

Materiál na novou desku zpěvačka tvořila průběžně od roku 2008. Letos na své cestě po Californii vybrala 10 skladeb z cca 40ti písní… Vladivojna si sama složila hudbu i texty a nahrála téměř všechny nástroje – elektrickou kytaru, basu, akustické kytary, vokály. Výjimečnými hosty na albu jsou americký saxofonista Joe Cohen, se kterým Vladivojna natáčela letos v San Franciscu a saxofonistka Marcela Kučová z Ostravy. Na albu zazní violoncello Terezie Kovalové (Republic of Two, Calm Season) nebo také kytara Aleše Bajgera v jedné z písní. 
O zvuk se postaral Petr Slezák, který se ujímá zvukového mixu všech projektů Vladivojny a dodává jim už typickou zvukovou tvář „á la La Chia“. Vladivojna si album sama produkuje i vydává.

Komponování filmové a divadelní hudby je velkou vášní Vladivojny.

Mimo to, že zpěvačce právě vychází deska, nyní Vladivojna složila hudbu pro divadelní hru Molly Sweeney, která bude mít premiéru v červnu 2013 v pražském divadle Rokoko. V hlavní roli hraje Dana Batulková v reřii Ondřeje Zajíce.

Vladivojna: Je to irská adaptace úspěšného autora Briana Friela jehož scénář mě uchvátil na první dobrou.

Prvním počinem Vladivojny v tomto oboru byla hudba a posléze vydaný úspěšný soundtrack k filmu Nevinnost režiséra Jana Hřebejka. Za tuto hudbu byla zpěvačka nominována na Českého Lva a Ceny české filmové kritiky.

Před několika dny natočila Vladivojna videoklip k písni Milkshake z nové desky. Klip je natočen ve zpěvaččině domácím studiu, kde také vzniká všechna její tvorba. V klipu se objevuje její sběratelská láska k figurkám z akčních filmů. Postupně bude natáčet videa ke všem písní z desky, které si sama režíruje a stříhá, což se stává jejím velkým koníčkem.

Klip k písni Milkshake

Se svou kapelou Banana předskakovala Vladivojnu La Chia Marilynu Mansonovi i skupině Scorpions.

Má za sebou spolupráci s Lacem Déczim,Lenkou Dusilovou nebo Varhanem Orchestrovičem Bauerem.
S kapelou Banana vydala kritikou úspěšně přijatá tři alba, dvě sólová alba, jeden soundtrack a knihu Vladibajky. S touto knihou v současnosti Vladivojna vystupuje v rámci programu Poezie dell´arte plného autorského čtení a akustických písní. Tento projekt je stále oblíbenější a je k vidění většinou v městských knihovnách, v kavárnách a čajovnách.

 

Tracklist alba Šraf:

1 Spěchej pomalu

ŠRAF

2 Milkshake

ŠRAF

3 Dancing Heaven

ŠRAF

4 Alchymista

ŠRAF

5 Ohně

ŠRAF

6 Výstražná

ŠRAF

7 Svítání

ŠRAF

8 Mission Ram Kraft

ŠRAF

9 Red House

ŠRAF

10 Deep Madudan

 

Ukázky k poslechu.

Rate this post

Více z LaCultury...