BB symfonie

Moderní doba trvdí, že pro výživu pleti krásné ženy je dnes zcela nezbytný kosmetický BB krém. Co ale její duše? Tu byste mohli potěšit 20. října jedinečným koncertem Ondřeje Brzobohatého a Ondřeje Brouska, v doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava. Koncert Melodie stříbrného plátna bude zahájen v 19 hod v Gongu.

A na co se můžete těšit? Třeba na jejich slavný „silvestrovský“ souboj klavírů. Zazní i skladba O. Brouska, kterou spáchal společně s dirigentem J. Kučerou, nazvaná Dur nebo moll. Bude plná známých hitů a uvidí se, co se stane, když se z dur stane moll a naopak… Samozřejmě nebudou chybět ani melodie z filmů, ať už těch našich (Krakonoš a lyžníci, Panna a Netvor, Páni kluci, Fešák Hubert) nebo těch světových (Gladiátor, Indiana Jones, E.T. mimozemšťan a další),“ těší se Jana Knižátková z Janáčkovy filharmonie.

Závěrečná část koncertu bude jakousi poctou našim vynikajícím umělcům Janu Werichovi a Jiřímu Voskovci, od jejichž narození letos uplyne 110 let.

Jak již pravidelní čtenáří vědí, filmové melodie v podání Janáčkovy filharmonie Ostrava jsou pro mne vždy velice překvapivým a euforickým zážitkem. Nezbývá mi proto, než Vám ze zkušenosti tento koncert vřele doporučit.

Více na www.jfo.cz.

Rate this post

Více z LaCultury...

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.