Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Francouzské dny v Brně!

Bonjour Brno v sobě zahrnuje několik týdnů nabitých skvělým programem, během nichž si přijdou na své milovníci umění, filmu, gastronomie a mnoha dalších oblastí společenského života. V kině Art bude probíhat přehlídka frankofonních filmů, divadlo Polárku prozáří „Festivadlo“, což jsou představení mladých lidí z celého světa ve francouzštině, restaurace La Bouchée chystá francouzské menu včetně kvalitních vín… Unikátní jsou rovněž koncerty, výstavy, promítání a přednášky. Za všechny bych ráda zmínila alespoň jednu z nich, a to návštěvu velvyslance Francie v ČR pana Pierra Lévyho, který bude na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity hovořit o francouzsko-českých vztazích.

Oficiální plakát (Zdroj: www.bonjourbrno.cz)

Oficiální plakát (Zdroj: www.bonjourbrno.cz)

Program je velmi bohatý a rozhodně je na co se těšit. Podle mého názoru a vlastní každoroční zkušenosti představuje festival jednu z nejlepších možností kulturního vyžití, a to nejen pro zájemce o frankofonní země.

Tak se dobře připravte, neboť už dnes to vypukne! :-)

Více informací a program naleznete na www.bonjourbrno.cz.

Iva Adamová

Studentka Masarykovy univerzity, oboru Evropská hospodářská, správní a kulturní studia, která by ráda procestovala celý svět. Píše ráda o všem, co se děje kolem, zajímá se o kulturní dění, politiku, jazyky a ve volném čase o sport - zejména běh a snowboarding. Její "srdeční" zemí je Francie a "cestovatelským snem" Kapské město.

More Posts