Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Znovuzrození Hafestu

 

Po dlouhé pauze zažívá Hafest svou renesanci. S myšlenkou obnovení haťského festivalu přišla hlavní organizátorka Jana Stočková. „Je to asi tak půl roku, co mě napadla při psaní seminární práce o Hati myšlenka uspořádání festivalu. Shodou všech náhod jsem se později seznámila s Danielem ze sdružení Iniciativa Dokořán, která pořádá letní festivaly a koncerty. Můj nápad se mu zamlouval, tak jsme přemýšleli kde začít.“ uvedla Jana Stočková.

Hafest 2011

Jednodenní hudební festival Hafest se bude konat v sobotu 18. června v areálu hráze v Hati u Hlučína. Začátek je v 15 hodin a těšit se můžete na známé kapely, kterými bezpochybně jsou revival BEATLES COLLECTION BAND, punkové skáčko SAKUMPRÁSK, rocková FIHA, pop-punkoví CRIMINAL COLLECTION či jazzový world music v podání BOHEMIAN CLUBu

Dále se můžete těšit na oblíbené formace ZLATÝ HŘEB, JAPAN 4, NOIZZTOY, VEHYKL nebo PANTHA RHEI. Nabídka kapel a jejich hudebních stylů je opravdu rozmanitá. Od rocku, skáčka, punku až po world music. Každý hudbou zapálený fajnšmekr si jistě přijde na své.

O zábavu se postará moderátorské duo v podání Vojtěcha Cimy a Markéty Semančikové. „Účastníci se mohou těšit na doprovodný program v podobě soutěží a exhibice RC modelů letadel Model klubu Hať. Připravené soutěže prověří tělo i ducha“ dodává Vojtěch Cima.

Akce se koná za každého počasí, připraveny jsou party stany, posezení na lavičkách, výborné pivo a speciality na grilu. Postaráno je i o rozvoz mikrobusem do Hlučína a okolí. Festival pořádá občanské sdružení Iniciativa Dokořán ve spolupráci s Model klubem Hať, za přispění dvaceti dobrovolníků a sponzorů SAO Computers, Satelity a antény Jiří Schenk. Pivem festivalu je Budweiser Budvar.

Vstupné je pouze 100,- Kč, tak neváhejte a určitě tuto zajímavou akci navštivte.

Hafest

Datum konání: 18. 6. 2011
Místo: Hať u Hlučína
Začátek: 15:00
Vstupné: 100,- Kč
Facebook: Hafest – Staronový festival na Prajzské
www.hafest.cz

Jiří Aujezdský

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

More Posts