KDE BYL DAVID BOWIE?

8. ledna 2013 vydal David Bowie překvapivě a bez předchozího ohlášení svůj nový singl “Where Are We Now?”, a to u příležitosti svých šestašedesátých narozenin. Bowieho nové album vydávané po dlouhých deseti letech bude zároveň i jeho 30. studiovou nahrávkou. Album, které dostalo název “The Next Day”, je již nyní možno předobjednat na iTunes, singlová novinka je ke stažení již teď.

Vyhnout se mainstreamu a kolovrátkově vyráběným hitům, to byl vždy rozpoznávací znak Bowieho tvorby. I přesto prodeje jeho alb překročily celkově 130 miliónů kusů, a to nepočítáme jeho vliv a přínos do oblasti umění, módy, stylu, ale i sexuálních a sociálních vlivů na společnost. David Bowie vyprodával stadiony a lámal rekordy v počtu prodaných vstupenek po celém světě a po celou dobu své kariéry.

V posledních letech, kdy o Davidu Bowiem v rádiích nebylo slyšet, se jen spekulovalo o jeho nové nahrávce, všichni si to přáli, všichni o tom snili! David je ale jedním z těch umělců, kteří píší a zpívají, co se jim chce a kdy se jim chce… a to až teprve, když mají co říct, ne když mají jen co prodat. Dnešek je tím dnem, kdy David Bowie má co říct.

“The moment you know, you kow you know,” rezonuje novým singlem umělce. Teď už všichni víme, že David Bowie je v nahrávacím studiu, a to přesně ve chvíli, kdy jsme to nejméně očekávali!

Objednat album je možné již dnes zde:
Standard: https://itunes.apple.com/us/album/the-next-day/id590825692?ls=1
Deluxe: https://itunes.apple.com/us/album/the-next-day-deluxe/id590844404?ls=1

ALBUM TRACKLISTING:

Standard version:

The Next Day
Dirty Boys
The Stars (Are Out Tonight)
Love Is Lost
Where Are We Now?
Valentine’s Day
If You Can See Me
I’d Rather Be High
Boss of Me
Dancing Out In Space
How Does the Grass Grow?
(You Will) Set the World On Fire
You Feel So Lonely You Could Die
Heat

Deluxe version:

Standard version plus:

So She
I’ll Take You There
Plan

Rate this post

Více z LaCultury...