bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

25. 6. 2009: Zemřel zpěvák Michael Jackson

Michael Jackson (zdroj: SonyBMG)

Michael Jackson (zdroj: SonyBMG)

Podle Michaelova bratra Jermaineho, který je tiskovým mluvčím rodiny, se lékaři zpěváka snažili oživit téměř hodinu. V době příjezdu zdravotníků prý zpěvák již nedýchal. Mluvčí ústavu Fred Corral oznámil zpěvákovu smrt ve zpravodajské televizní stanici CNN. Sdělil, že Jackson byl prohlášen za mrtvého ve čtvrtek krátce poté, co byl přivezen do nemocnice s úplnou zástavou srdce. Pitva by měla být provedena již dnes.

Podle agentury AP se ihned po oznámení úmrtí začaly před budovou kliniky v Los Angeles srocovat davy fanoušků.

Advokát Jacksonovy rodiny Briana Oxmana veřejnosti sdělil, že smrt souvisí s prášky, které Michael Jackson užíval. V rozhovoru pro CNN prohlásil, že Jackson konzumoval posilující prostředky a jeho úmrtí „není nic neočekávaného“. V létě by zpěvák oslavil 51. narozeniny,

Michael Jackson v poslední době plánoval velkolepý comeback: 50 koncertů v londýnské O2 aréně. Akce včetně výběru tanečníků měly začít 8. července. Nakonec byl začátek posunut na 13. července s tím, že první koncerty se uskuteční až přístí rok. Již tímto se mezi fanoušky začalo spekulovat o Michaelově zdraví.

Jakub Jedelský

Jakub Jedelský

Jeden z autorů projektu LaCultura.cz, který stojí spíše v pozadí, snaží se pro Vás najít nové funkce a "fičurky" a stará se o to, aby stránky fungovaly, jak mají.

More Posts - Website