Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Nelly Furtado připravuje kolekci největších hitů

zdroj: nellyfurtado.com

Populární zpěvačka a skladatelka Nelly Furtado přichystala pro své fanoušky výběrové album, které připomene její nejúspěšnější písně. Přestože slibovala na konec letošního roku regulérní studiové album Lifestyle, dala přednost tomuto kroku a album odložila až na příští rok.

Výběrová kolekce se bude jmenovat jednoduše The Best of Nelly Furtado a nabídne hned dva disky. Na prvním najdete známé pecky jako „Say It Right“ nebo „I´m Like a Bird“ a také tři úplně nové skladby. Druhý disk bude obsahovat kolaborace s různými umělci, se kterými Nelly spolupracovala. K dostání bude i edice s DVD, na kterém se bude nacházet třináct videoklipů. Deska by se v obchodech měla objevit 15. listopadu tohoto roku.

Aby zpěvačka vydání alba podpořila i v rádiích a hudebních televizích, vypustí z „bestofky“ singl „Night Is Young“. Tuto taneční záležitost si vzali na starost producent Salaam Remi (Amy Winehouse, Nas) a sama Nelly. Internetoví fanoušci už ji možná znají, neboť před pár měsíci unikla pod názvem Free. Premiéra singlu proběhne v nejbližších dnech. Pod článkem vám nabízíme ke zhlédnutí vystoupení Nelly Furtado s tímto singlem z varšavského festivalu.

David Bulawa

Obyčejný, snad milý student z Ostravy s multi-rozsahem zájmů. Čeká mne studium kulturně-politické geografie a biologie na Ostravské univerzitě, které bych chtěl více usměrňovat k asijským nejen lingvistickým vědám. Miluji Japonsko, v poslední době i Koreu, Taiwan, Čínu i jiné země jihovýchodní Asie. Miluji hudbu, jak západní tak východní - nalézt v mém ipodu poslední hit Nelly Furtado nebo Kobukura není tedy výjimečný jev. Miluji filmy, jsem závislý na CSFD, a taktéž bedlivě sleduji a kritizuji západní a východní kinematografii. Miluji zvířata - a to většinou ne ta moc oblíbená. Proto mi vadí, když někdo nazve delfíny rybami nebo napíše ve slově medúza kroužkované u. Díky příležitosti přispívat na LaCultuře vás budu chtít seznámit s u nás neoprávněně opomíjenými kulturními střípky daleké Asie.

More Posts