Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

První evropské Maid cafe!

Hlavní atrakcí Maid cafe jsou bezpochyby atraktivní servírky, které jsou zde oblečeny do slušivých kostýmů služebných (maids), které se tak často objevují v převážně japonských anime. Vzniká tedy jakási obdobá poměru služebná – pán, resp. paní, domu.

Primárně byly tyto podniky zřizovány pro mužskou část populace, především pak pro fanoušky anime a mangy. Jejich popularita se však natolik rozrostla, že se v současné době jedná prakticky o tradiční součást kultury a zajít do Maid cafe je zcela běžné.

První takováto kavárna byla otevřena v roce 2001, jak jinak než v Tokiu. V současnosti můžete na Maid cafe narazit na mnoha místech světa (Spojené státy, Kanada, Čína, Jižní Korea, Mexiko atd.), Evropa byla ovšem do této doby výjimkou.

Nečekaným průkopníkem se stává Maid Café Brno, který byl slavnostně otevřen v pátek 17.11.2010 na Hrnčířské ulici č. 6 (pasáž Sfinx). A na co se můžete těšit? Na uctivé maidky, profesionální přístup k návštěvníkům, občerstvení a nápoje za rozumné ceny, DDR, karaoke, stolní hry a mnoho dalšího.

Otevřeno mají denně od 11:00 do 23:00, takže neváhejte a běžte se na tento jedinečný podnik podívat.

Maid Café Brno

Maid Café Brno

Více informací na facebook profilu Maid Café Brno.

Daniel Šácha

Daniel Šácha

Potulný pisálek a nadšený japanofil. A nejlépe obojí dohromady.

More Posts