Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Holandské duo W&W roztančilo Ostravu

Willem van Hanegem & Ward van der Harst se českým nadšencům představili ve dvouhodinovém strhujícím setu. Svůj styl sami nazývají jako bohatý trance s nádechem techna. Nastoupili sice až ve 2 hodiny ráno po excelentním výkonu rezidentního DJ Martina Grednera, ale nedalo jim mnoho práce dostat všechny tanečníky do varu. Z aparatur zazněly pecky jako Mainstage, Impact, Alpha nebo AK47. Fanoušci si žádali přídavek a nikdo se nehnul z parketu. Ze všech stran klubu se za obrovského potlesku skandovalo: „double u, double u!!!“. Svůj pult nakonec přece jen museli předat domácímu DJ LumX, ale náležitě se s fanoušky rozloučili.

W&W are truly the rising stars of trance. If I have to put my money on somebody, I put it on W&W.

Armin van Buuren

Kdo si tuto akci nechal ujít, jak v Ostravě, tak v Praze, kde vystupovali předešlou noc v holešovickém klubu Mecca, musel se bít do hlavy. Holandské duo W&W do České republiky nejezdí často a pravděpodobně ani jezdit nebude. Rozjeli právě svou tour po celém světě, kdy objedou Rusko, Polsko, Německo, Ukrajinu, USA a Austrálii. Nezbývá než počkat na vydání nového autorského alba, které by dle jejich slov mělo vyjít v červnu. V tracích se objeví i vokály, takže je nač se těšit.

Více info na stránkách W&W: www.wandwmusic.com

Pomykalová Kateřina

Pomykalová Kateřina

Jsem absolventkou bakalářského oboru Ekonomická žurnalistika na VŠB-TU Ostrava. Pokračuji v navazujícím magisterském oboru Ekonomika a právo v žurnalistice. Ve svém volném čase se věnuji sportu, přátelům, hudbě, filmům, vaření, korektuře, příležitostně psaní a mnohému dalšímu... Zkrátka miluji kulturu - těla i slova. :)

More Posts