Knížka se zvuky super auťáků umí víc než „vrrn, vrun“

auta
Obálka knihy, Zdroj: albatrosmedia.cz

Nakladatelství EDIKA ve společnosti ALBATROS MEDIA a.s. vydala leporelo Zvuky super auťáků, která představuje dvanáct legendárních modelů a díky zvukovému panelu si můžete poslechnout i zvuk jejich motoru. Knížka je tak skvělým a hravým dárkem pro všechny milovníky aut.

Každé auto má svůj zvuk. To vím dokonce i já, ačkoli nejsem zrovna řidičem roku, natož pak milovníkem motorismu. Je mi ale jasné, že milovníci aut by zase neměli moc pochopení pro mou vášeň k pokojovým rostlinám…

Knížku jsem pořídila pro tříletého chlapce pod stromeček a doufám, že se bude líbit jemu i jeho tatínkovi. Zatímco ten malý ocení celostránkové fotografie a zvuková tlačítka, ten velký by zase mohl ocenit luxusní výběr modelů.

Další informace a ukázku z knihy naleznete na stránkách vydavatelství EDIKA – zde– nebo na webu Albatros Media a.s. – zde.

Jedná se o typy MORGAN 3 Wheeler, ALPINE A110, ASTON MARTIN DB5, PORSCHE 911 GT3, TESLA Model S, MCLAREN 720S, MASERATI Gran Tusismo, KOENIGSEGG Agera, CHEVROLET Corvette C7, LAMBORGHINI Huracán, FERRARI LaFerrari, BUGATTI Chiron.

Aston Martin DB5 – vozidlo Jamese Bonda, zdroj: www.youtube.com

Každému modelu je věnována jedna dvoustrana, z níž pravou část tvoří celostránková fotografie a levou tvoří okénko s informacemi. Kniha v krátkosti představuje jednotlivé modely, uvádí jejich nejvyšší rychlost, typ motoru, původní cenu, rok zahájení výroby, výkon, zrychlení a nějakou tu zajímavou perličku. Pro text je zvoleno výraznější písmo i řádkování. 

závod Porshe vs. McLaren, zdroj: www.youtube.com

Kniha má takřka čtvercový formát 260 x 210 mm. Její stránky tvoří pevné desky jako u dětského leporela, a tak je kniha doporučena všem milovníkům autíček od 4 let. Vzhledem ke kvalitě barevného tisku a fotografií přímo z databází výrobců, se ale nedá tvrdit, že by kniha byla jen pro děti.

auta
Obálka knihy, Zdroj: albatrosmedia.cz

Více z LaCultury...

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*