Kousek z ČS má talent přijede i do Ostravy

Segment - zdroj oficiální stránky kapely

 

Abych řekla pravdu, tak já jsem Talenty příliš často nesledovala a když už, tak jsem měla TV puštěnou spíše jako kulisu. Nicméně tahle partička se prostě nedala přeslechnout, co více, donutila mě dívat se až do konce!

A co že jsou tito lidé vlastně zač? Jedná se o šestici holešovských floutků, které v prvním případě spojuje hudba. V motu kapely stojí „Nejsme kapela, jsme jedna velká rodina!“ a v tomto duchu kluci i vystupují.

Nové sestavení kapely se utvořilo docela nedávno, avšak její zrod byl daleko dříve, a sice v roce 2002. Za sebou mají i několik CD například „Už je to tady“ nebo „O pěti neznámých“, které vznikly ještě za staré sestavy. Co se novější sestavy týče, tak stojí za zmínění počin „Reborn“.

Segment - zdroj oficiální stránky kapely

Dnes kapelu tvoří hlavní zpěvák Chris Down, bubeník Hanz Sedlar, Jay Neat hrající na kytaru, James Moody taktéž kytarista, basák Jerry X a Luigi Machacek, jehož nástrojem se staly housle.

Mimo úspěch v Česko Slovensko má talent dosáhli vítězství i v hudební soutěži s názvem „Skutečná Liga“. Už tím se dostali do určitého povědomí, avšak ČS má talent je vystřelila na vrchol.

Jako poděkování za takový úspěch u fanoušků kapela vyráží na turné jak po Česku, tak i po Slovensku. Co více, partička připravuje nové, a vlastně první oficiální CD – The Universe.

Segment můžeme vidět už tento měsíc, a sice v pátek 20. ledna v ostravském klubu Barrák. Po jejich boku se představí přerovská pop-punková kapela Cookies. Vstupné bude 120 Kč.

segment-family.cz
bandzone.cz/cookies

 

Rate this post

Více z LaCultury...

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!