Léto je zpátky…aspoň to hudební!!!

 

Čeká na Vás žánrově pestrá hudební přehlídka a doprovodný program. Vše vypukne v 16 hodin. V rámci festivalu vystoupí například kapela Nigtwork známá svými recesistickými kousky či slovenské uskupení Lavangance jakožto zástupce „kytarovek“. Těšit se můžete i na plzeňskou kapelu Mandrage, která v letošním roce „hledala ženu.“

Mandrage (Zdroj: www.mandrage.cz)
Mandrage, zdroj: www.mandrage.cz

V klidu postávat na okraji tanečního parketu Vás jistě nenechá produkce Basta Fidel nebo Prague Conspiracy v rytmu ska. A jako další přísada do hudebního koktejlu se představí Lucie Kostelecká a M. A. T. Band s world music. Druhá stage bude od 21 hodin patřit drum and basse. Během večera proběhnou i autogramiády a rozhovory s Vašimi oblíbenými interprety.

Do konce října můžete lupeny pořídit za akční cenu 240,- Kč (+poplatky) v předprodejní síti Ticketpro a navíc platí akce 2+1, kdy ke dvěma zakoupeným vstupenkám získáte třetí zdarma. A to se vyplatí! Jestliže se rozhodnete na poslední chvíli, pak na místě zaplatíte 350,- Kč.

Podrobnější informace naleznete na oficiálních stránkách akce –www.sazavafest.cz.

Rate this post

Více z LaCultury...

Studentka cestovního ruchu na VŠE v Praze. Vyznačuje se velkou upovídaností a úsměvem. Miluje sport - tančí, plave, hraje fotbal, basket, jezdí na in-linech. Zajímá se o kulturu. Ráda poznává nové lidi a místa.