bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Sobotní sázavská noc

O sobotním večeru se představí na stagech skotský zpěvák Jimmy Sommerville, Die Happy v čele se zpěvačkou Martou Jandovou, rockově precizní The Gathering z Holandska a nizozemská kapela Killerdoll, která nahradí české Innocens inspirované gothikou, elektronikou i rockem. Chinaski a Support Lesbiens doplní žánrové spektrum hudebního kolotoče. Pro fanoušky Gaia Mesiah se ukáží v nové sestavě se zpěvákem Viktorem Dykem, bude zajímavé konfrontovat jeho zpěv se zpěvem Marky Rybin, bývalé frontmanky skupiny, jež se přidala ke Skyline, kteří vystoupí v Kácově také.

A co očekávat od výše zmíněných nizozemských Killerdoll? Ostré kytarové riffy nesoucí se ve stylu Guano Apes nebo Skunk Anansie. To potvrzují i producenti této kapelky Oscar Holleman za hity bandu Within Temptation a Markus Gumball, který produkuje právě skladby Guana Apes. Pánové se v případě Killerdolle budou mít jistě na co koukat, protože jejich zpěvačka Tatum je nenechá v klidu nejen kvůli zpěvu. A dámy se určitě zaposlouchají do rockových songů s rytmikou přímo punkovou. Killerdoll vystoupí na HP Pavilon Stage ve tři ráno, po obnovených Gaia Mesiah, kteří se ukáží předtím na O2 Main Stage.

Program sobotní noci se plánuje až do osmi rána, takže návštěvníci můžou „propařit“ celou noc spolu s plánovanými kapelami a užít si nadupaný večer plný skvělé muziky.