Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

S Opencard nově sleva i v Národní galerii

 

Jedna z nejvýznamnějších kulturních institucí v České republice se rozhodla poskytnout držitelům Opencard slevu 10% na vstupné do všech expozic (s výjimkou Domu u Černé Matky Boží).

„Zapojením do různých partnerství a bonusových programů chceme podporovat zájem veřejnosti o aktuální výstavy i stálé expozice. Myslím, že bohatá nabídka NG je pro návštěvníky svou atraktivitou rozhodně motivující,“ uvádí tisková mluvčí NG Petra Jungwirthová.

Nárok na slevu z celkové výše vstupného mají návštěvníci stálých expozice Národní galerie v Praze – tj. Veletržního paláce, kláštera sv. Anežky České, kláštera sv. Jiří, Šternberského a Schwarzenberského paláce.

Držitelé Opencard si na základě předložení platné karty budou moci prohlédnout rovněž palác Kinských na Staroměstském náměstí, a to již od 16. prosince 2010.  V těchto dnech se tam připravuje nová expozice s názvem Umění Starého světa. Zpřístupnění sálů paláce Kinských je záměrně plánováno na předvánoční čas. „Pod vánoční stromeček na Staroměstském náměstí patří skutečný vánoční dárek. Nová stálá expozice nazvaná Umění Starého světa  je jedním z překvapení, které stojí za to objevit,“ uzavírá Jungwirthová.

Do slevového programu Opencard se dodnes zapojilo přes 40 institucí a firem. Držitelé karty mohou využívat slevy v oblasti volnočasových aktivit, kultury, sportu, gastronomie, ale také třeba relaxace, cestování nebo při nákupu zboží a služeb.

Informace o Národní galerii v Praze naleznete na: www.ngprague.cz

Přehled partnerů slevového programu (a konkrétní slevy): http://opencard.praha.eu/jnp/cz/vyuziti/slevy/index.html

Veronika Schieblová

Miluju hudbu. Zpívám. Miluju film. Na ty jen koukám. Tak jest:)

More Posts