bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Vytvoř si triko a buď svůj!

V následujícím článku si povíme, jak na potisk triček. Není to nic složitého, díky internetovému světu vám naplánování vašeho originálního designu zabere jen pár minut. Obzvlášť ocenitelná je velká míra nejrůznějších kombinací barev, obrázků, nápisů a efektů. Neexistuje de facto nic, co by vás při výběru omezovalo. O dárky na Vánoce, tak můžete mít částečně vystaráno.

LaCultura

Prostřednictvím stránky www.shirtinator.cz se vám otevírá množství nejrůznějšího zboží. Oblečení, spodní prádlo, dárkové předměty a mnoho dalšího. My si vybereme klasické tričko. Zvolíme pánské tričko s límečkem. Na triko v příslušném programu, který nám stránka nabízí, můžeme umístit již přednastavené motivy. Chceme-li být ale originální, můžeme si nahrát vlastní obrázek, například milované osoby, oblíbené kapely nebo své osobité hlášky. Prostě cokoliv, co si přejeme a jinde to nenajdeme.

Triko můžeme otáčet, na záda či rukáv umístíme další obrázek nebo svůj vlastní text, kterému vybereme vhodnou barvu, písmo nebo sklon textu. Jelikož nic se nemá přehánět, tak je počet obrázků a textových polí na jednu vybranou část omezen. Maximálně můžete na jednu plochu umístit 5 textových polí a 5 obrázků.

Volba velikosti

Po dokončení návrhu si vyberete velikost svého zboží. Veškeré míry jsou přehledně rozepsány, takže s výběrem té správné velikosti určitě nebudete mít potíže. Hodně dobrým prvkem je možnost výběrů tří figurantů rozdílných postav, na kterých jasně uvidíte, jak jim daná velikost sedí. U ženského zboží je tato podívaná však daleko lepší.

Odeslání objednávky

Před odesláním objednávky si pečlivě zkontrolujte kolik kusů a v jakých velikostech objednáváte. Shirtinator vám před odesláním nabídne možnost využít slevových akcí. Na výběr máte klasicky ze dvou způsobů plateb, a to dobírkou, která je dražší, nebo bankovním převodem.

Vytvoř si tričko a buď svůj!

Jiří Aujezdský

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

More Posts