Majáles Ostravské Univerzity v Ostravě

K vidění byly skupiny různého žánru jako třeba pop-rocková FiHa z Ostravy, folková Kajkery nebo Behind The Door, která hraje jazz a funky. Rockeři si nenechali ujít vítěze České rockové ligy 2007 skupinu Existence. Zahráli také Rybičky 48, Punk floid a další úžasné skupiny. Tak si všichni přišli na své. A pokud někdo neměl zalíbení ve skupinách na podiích, tak to vyřešil jídlem ve stáncích, které lákaly vůní na slané i sladké pochoutky, které jste mohli zapít pivem.

Majáles, zdroj: majales.osu.cz
Majáles, zdroj: majales.osu.cz

Líbilo se mi, že to bylo u hradu, je tam pěkná atmosféra a pěkné okolí. Taky bylo dobré zakomponovat do programu dvě stage, kdy jsem si mohla vybrat, co chci poslouchat. Nejčastěji jsem byla u vchodu do hradu, kde to mělo tvrdší ráz.“ řekla spokojená návštěvnice.

Majáles se, jak už to bývá, rozjel naplo až k večeru, kdy davy rozproudila skvělá Anna K a třešničkou na dortu byla poslední skupina Sunshine, na kterou se mnoho lidí těšilo.

Sunshine vydalo nové album, tak jsem byl zvědavý, co předvedou. Předem jsem naposlouchal písničky. Koncert však předčil moje očekávání. Bylo to skvělé…. Název kapely naprosto vystihuje jejich sílu hudby.“ uvedl nadšený návštěvník Majálesu.

O nudě nemohlo být slechu ani v klubu Marley, kde rychlé takty odstartovaly v 19:00. Navíc zde bylo rozšíření o druhou Marley scénu a lidé se bavili až do brzkých ranních hodin.

Rate this post

Více z LaCultury...