Vyhrajte vstupenky na legendární festival v Londýně

Gambrinus Excelent Connection

Pilotní koncert nového projektu Gambrinus Excelent Connection odstartuje v 19 hodin indie-rocková kapela Sunshine s DJ Mikem Trafikem a raperem Vladimirem 518. „Propojení dvou odlišných a jedinečných stylů si bude moci užít opravdu každý. Vstup na akci je totiž zdarma. Zároveň všichni příchozí budou u zrodu zcela nového a jeden z příchozích navíc vyrazí na legendární festival Hard Rock Calling v Londýně,“ říká organizátor projektu Pavel Podruh.

Gambrinus Excelent Connection

Takový výlet (plně hrazený do výše 5 000 amerických dolarů) by si neměli nechat ujít zejména fanoušci hardrockového dívčího dua Deap Vally, velšské rockové skupiny Skindred, alternativního rock 90. let v podání Soundgarden nebo samotného božstva punku – Iggy & The Stooges a mnohých dalších. Letos se známý evropský festival Hard Rock Calling uskuteční 13. – 15. července v londýnském Hyde Parku.

Teď ale zpět k českému Gambrinus projektu. V jeho rámci se během června v Praze uskuteční ještě další dvě akce a to v sobotu 16.6. v PM Clubu (kde bude zároveň probíhat mistrovství ČR v DJingu) a v pátek 29.6. v klubu Lávka. Tady se setkají skutečné ikony české hudební scény, z nichž uveďme alespoň vystoupení rapové partičky Peneři strýčka Homeboye s klavíristou a skladatelem Ondřejem Brzobohatým, perkusistou Adamem Kollerem (synem Davida Kollera) a rapovou hvězdou Ektorem. „Pro první hudební setkání jsme zvolili oblíbené, ale stále velmi specifické žánry. V rámci dalších akcí se necháme inspirovat i přáním a nápady veřejnosti,“ říká Petr Kouble, manažer značky Gambrinus 11° Excelent.

Více informací najdete na facebookových stránkách projektu: www.facebook.com/gambrinus.excelent

Více z LaCultury...

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.