Na zimním Rock for People budou před The Locos předskakovat Pipes and Pints

The Locos: Pipi Suiza, zdroj: www.the-locos.net
The Locos: Pipi Suiza, zdroj: www.the-locos.net

The Locos totiž „předskočí“ folk-punk-rocková parta Pipes And Pints, jež je zcela po právu považovaná za nejvýraznější objev domácí punkové scény posledních let. Jejich ostrá rytmická muzika s melodickými linkami, řízné kytary, skotské dudy a v neposlední řadě charakteristický hlas amerického frontmana Syco Mika nechají jen málokoho v klidu.

The Locos: Pipi Suiza, zdroj: www.the-locos.net
The Locos: Pipi Suiza, zdroj: www.the-locos.net

Západočeští příznivci ska a reggae dostanou od organizátorů Zimního Rock for People navíc ještě dárek ze Slovenska v podobě populárních Polemic. Jedna z nejúspěšnějších slovenských kapel bude 25. února v plzeňské Šeříkovce pointovat celý večer, vystoupí tedy až po The Locos.

Pro osmičlennou partu z Bratislavy nejsou španělští ska punkeři neznámou: v minulosti předskakovali jak jim, tak Ska-P a jejich jamajské rytmy bezpochyby nenabídnou návštěvníkům Šeříkovky šanci vydechnout si. Kvůli rozšíření programu se v KD Šeříková začíná už v 19.30! Vstupenky na sérii koncertů zimního Rock for People jsou k dostání zde a také v síti Ticketportal a Ticketstream. Více na webu RFP nebo na MySpace.

Zběsilá energie, obrovské nasazení a zvuk, který si v české kotlině jednoduše nemůžete splést s nikým a s ničím. Tak lze stručně a výstižně popsat dalšího z účinkujících Zimního Rock for People. Španělská ska-punková formace THE LOCOS, která se od 24. do 27. února představí postupně v Praze, Brně, Plzni a Hradci Králové a která sama proslula živelnými vystoupeními, dostane více než důstojné partnery.

Rate this post

Více z LaCultury...

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".