Trnkobraní 2009 – praktické informace

Parkování:

Na státní silnici č. 49, která vede nad areálem, je stání zákázáno. Pořadatelé proto vytvořili hned několik záložních variant:

a) stará silnice ze Zádveřic do Vizovic bude v době festivalu pouze jednosměrná a bude sloužit k bezplatnému parkování. Nájezd na silnici pro parkování ze silnice č. 49 najdete nedaleko motorestu u odbočky na Letovice.

b) areál Dřevoskladu Vizovice – zde bude v provozu hlídané velkokapacitní parkoviště. Najdete jej naproti vlakové stanici a vjezd hledejte u vizovické sokolovny. Počítejte však s mírným poplatkem.

c) ulice města Vizovice – i tam se pár míst najde.

Kemp:

Prostor pro stany najdete na přilehlých loukách u vstupu do areálu likérky Rudolf Jelínek.

WC:

Problém všech festivalů. Letos by mělo být „dostatek“ toalet jak v areálu, tak v přilehlých prostorách pro táboření. Obyvatelům tábořiště doporučujeme využít toalety v budově společnosti Rudolf Jelínek. Za použití toalet se neplatí.

Sprchy:

Kdo by se snad chtěl v průběhu festivalu i vysprchovat, najde uvnitř areálu sprchy za poplatek 30 Kč.

Úschovna zavazadel:

Opět přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek bude k dispozici po celou dobu festivalu velkokapacitní úschovna zavazadel za cenu 30 Kč.

Domácí mazlíčci:

Kvůli bezpečnosti návštěvníků festivalu a samotných domácích mazlíčků nebude do areálů povolen vstup se zvířaty.

Otevírací doba:

Pátek: od 16:30, sobota a neděle: od 9:00. V pátek je však nanejvýš vhodné přijít včas a předejít tak frontám při směně vstupenek za festivalové náramky.

Více z LaCultury...

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".