Že není možné, aby vás kapela pohltila zaživa? Eat You Alive to dokáže!

Zdroj fotky: Oficiální TZ

„Eat You Alive si dobývají postupně pozornost a zájem fanoušků nejen v Nagoji a Osace, ale v celém Japonsku. Mají na kontě několik úspěšných singlů a dvě alba a v prosinci je první evropské turné zavede do Londýna, Paříže, Helsinek, Moskvy, Kolína nad Rýnem i Hamburku,“ hovoří oficiální tisková zpráva.

Partička z Japonska říkající si EAT YOU ALIVE je součástí Visual kei a Nagoya nei – dvou vzájemně se prolínajících subkultur. Členové této partičky, připomínající postavičky z japonských komiksů, v poslední době znatelně dobývají pódia festivalů a klubů. Není divu, že je tato kapela tak úspěšná, z jejich vystoupení sálá velmi silná a pozitivní energie, která posluchače „sežere i s botami“. Kdo se zúčastnil letošního Rock For People, ví, o čem mluvím. Ovšem letní festival nebyl jedinou šancí, kdy jsme se mohli zaposlouchat do hudby těchto maníků, ještě tento rok je tady máme znova!

Již 18. prosince je budeme moci přivítat ve smíchovském Futuru. Vstupenky za 600 Kč jsou v předprodeji na stránkách www.ticketsforpeople.cz. Neváhejte ani minutu, toto bude vystoupení, které bude za něco stát!

 

 

Pro ty, kteří název této kapely slyší poprvé a chtějí se dozvědět více, dodám něco málo z jejich historie. Ta se začala psát přibližně v roce 2006, tenkrát ještě pod jménem MaveRick, kdy se sešli Kray, Kenji, Mukuro a Makoto – protagonisté místních kapel. Tahle sestava se postupně dostávala výš a výš, až nakonec byla dostatečně vysoko, aby mohla oznámit svůj konec jako MaveRick a dále se dostávat do povědomí milovníků tohoto stylu hudby jako Eat you alive. S novým názvem přišla i nová image.

Nyní se můžou pyšnit několika úspěšnými singly, dvěma alby a velkým evropským turné, které je čeká v prosinci.

Rate this post

Více z LaCultury...