Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Vřískající Hrdinka a neteř Julie Roberts

Úspěšná a vysoce nadprůměrná vyvražďovací trilogie Vřískot hororového guru Wese Cravena (režisér kultovní Noční můry v Elm Street) se svěžím černým humorem děsila diváky ve všech světových kinech. Přestože se Wes dušoval, že nechá protáhlou bílou masku libující si v joggingu a kudlách navěky odpočívat, čtvrtý Vřískot se pomalu, ale jistě začíná natáčet.

Hayden Panettiere, zdroj: hayden-panettiere.com

I přes číslici čtyři za titulem, nepůjde o pokračování, ale tzv. reboot. Jde o jakýsi restart série, kdy hlavní premisa bude zachována a režisér trochu přizpůsobí děj moderní době a přidá pár nápadů. A samozřejmě omladí obsazení. Přežívší vřískotobijka Neve Campbell, chladnokrevná reportérka Courtney Cox i David Arquette se vrátí, nicméně současní teenageři by se s hrdiny ve věku jejich rodičů nespokojili.

Koho tedy uvidíme s křikem běhat ve spodním prádle? Hlavní hrdinkou se stane herečka Emma Roberts, neteř slavnější Julie. Tu můžete znát z dramatu Kokain nebo letošní slaďárny Na Sv. Valentýna. Její sexy blonďatou nejlepší kamarádku si zahraje bývalá roztleskávačka Hayden Panettiere ze seriálu Hrdinové a chrabrého přítele talentovanější z bratrů Culkinů, Rory. S potěšením tak lze konstatovat, že kromě modelkoidních parametrů tahle parta slyšela i o herectví. Premiéra je naplánovaná na duben příštího roku a pokud uspěje u fanoušků (rozuměj u jejich peněženek), odstartuje nová trilogie.

David Bulawa

Obyčejný, snad milý student z Ostravy s multi-rozsahem zájmů. Čeká mne studium kulturně-politické geografie a biologie na Ostravské univerzitě, které bych chtěl více usměrňovat k asijským nejen lingvistickým vědám. Miluji Japonsko, v poslední době i Koreu, Taiwan, Čínu i jiné země jihovýchodní Asie. Miluji hudbu, jak západní tak východní - nalézt v mém ipodu poslední hit Nelly Furtado nebo Kobukura není tedy výjimečný jev. Miluji filmy, jsem závislý na CSFD, a taktéž bedlivě sleduji a kritizuji západní a východní kinematografii. Miluji zvířata - a to většinou ne ta moc oblíbená. Proto mi vadí, když někdo nazve delfíny rybami nebo napíše ve slově medúza kroužkované u. Díky příležitosti přispívat na LaCultuře vás budu chtít seznámit s u nás neoprávněně opomíjenými kulturními střípky daleké Asie.

More Posts