Metalová královna s věhlasným bubeníkem předvedou unikátní hudební show!

 

Tato skvělá hudební událost se odehraje na začátku jara ve městech Praha a Zlín. Tarja a Mike v doprovodu zlínské filharmonie Bohuslava Martinů a pěveckého sboru představí to nejlepší z klasické hudby, muzikálů a Tarjiny sólo tvorby. Spojením těchto metalových ikon vzniká se symfonickým orchestrem unikátní projekt s názvem BEAUTY AND THE BEAT!

Známá diva po odchodu od skupiny Nightwish nahrála sólová alba „Henkäys ikuisuudesta“ (2006), za nímž hned po roce následovalo „My Winter Storm“ a „What Lies Beneath“ (2010). Ukázala, že stále má co nabídnout svým fanouškům. Je ve skvělé formě. Desky sklidily úspěch po celé Evropě, vystupovala několikrát i v české kotlině.

Není snad výraznější operní pěvkyně, která svým nepřehlédnutelným hlasem sblíží klasickou hudbu s heavy metalem tak, jako právě Tarja. Navíc se spojením s famózním bubeníkem Mikem Terranou vznikne monumentální zážitek, který by si nikdo neměl nechat ujít.

Termíny a místa konání:

6. 4. 2013              Zlín                  Velký sál                          20:00 h.

7. 4. 2013              Praha             Kongresový sál              20:00 h.

Vstupenky se pohybují v cenové relaci od 690 – 1 290 Kč podle kategorie, jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketpro. Avšak pozor! Milovníci dobré hudby by si měli pospíšit s koupí lístků, neboť se místa rychle plní.

Rate this post

Více z LaCultury...