Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Steven Spielberg versus roboti

zdroj: screenrant.com

Přesněji se bude jednat o film Robopocalypse podle dosud nevydané knižní předlohy amerického spisovatele a vystudovaného odborníka na robotiku Daniela H. Wilsona. Ten před pěti lety zaujal vtipně pojatou příručkou „How To Survive a Robot Uprising: Tips on Defending Yourself Against the Coming Rebellion“ (v překladu Jak přežít povstání robotů: Tipy jak se ubránit nadcházející vzpouře), jejíž filmová adaptace se právě natáčí.

Příběh si není těžké domyslet, půjde o vysokorozpočtovou podívanou, kde bude lidstvo čelit hrozbě po povstání robotů. Údajně strhující román je kombinací toho nejlepšího z Války světů a Já, robot.

Stevena Spieleberga údajně kniha „Robopocalypse“ okamžitě zaujala a natáčení je naplánováno na leden příštího roku. Scénáře se ujal Drew Goddard, který má na svědomí podařený sci-fi horor Monstrum. Steven právě dokončuje práce na válečném filmu War Horse, který by měl jít do kin společně s jeho dalším projektem Tin Tinem na konci roku 2011.

David Bulawa

Obyčejný, snad milý student z Ostravy s multi-rozsahem zájmů. Čeká mne studium kulturně-politické geografie a biologie na Ostravské univerzitě, které bych chtěl více usměrňovat k asijským nejen lingvistickým vědám. Miluji Japonsko, v poslední době i Koreu, Taiwan, Čínu i jiné země jihovýchodní Asie. Miluji hudbu, jak západní tak východní - nalézt v mém ipodu poslední hit Nelly Furtado nebo Kobukura není tedy výjimečný jev. Miluji filmy, jsem závislý na CSFD, a taktéž bedlivě sleduji a kritizuji západní a východní kinematografii. Miluji zvířata - a to většinou ne ta moc oblíbená. Proto mi vadí, když někdo nazve delfíny rybami nebo napíše ve slově medúza kroužkované u. Díky příležitosti přispívat na LaCultuře vás budu chtít seznámit s u nás neoprávněně opomíjenými kulturními střípky daleké Asie.

More Posts