bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Cizí jazyky online – snadná cesta k úspěchu

V dnešní době se jen málokdo obejde bez cizího jazyka, a to především anglického. Je sice pravda, že na všech školách, ať už základních, středních nebo vysokých, je kladen velký důraz na výuku cizích jazyků, ale ne pro každého je tato školní výuka tím pravým a ne na všech školách se dá mluvit o kvalitní výuce.

Nejste-li tedy zrovna jazykově nadaní a škola vám v tomhle případě zcela nevyhovuje, pak máte i jiné možnosti, jak docílit toho, abyste mluvili alespoň anglicky podle vašich představ. Můžete se buď jednoho krásného dne sbalit a odjet do ciziny, ať už na letní brigádu, pracovní stáž či studijní pobyt v rámci programu Erasmus, nebo zkusit jazykové kurzy, kterých je nabízeno nespočet.

Vybrat si můžete buď kurz s docházením nebo online. Pokud si však jako většina myslíte, že angličtina online je nesmysl, tak právě vy se zkuste na nějakém podobném kurzu přesvědčit o opaku. Online kurzy nevyžadují žádné docházení do jazykových škol, a tak vám ušetří čas a mnohdy i peníze,jimiž zrovna většina mladých lidí neoplývá.

Ať už anglický jazyk chcete ovládat plynule či jen rozumět, každá snaha o to stát se „dalším člověkem“ je dobrá. Už při prvním hledání práce zjistíte, že každý zaměstnavatel bude preferovat především angličtinu, a umíte-li dobře španělsky, rusky nebo italsky, stejně angličtina bude na prvním místě.

Jiří Aujezdský

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

More Posts